Header - Květinářství Hradec králové

O nás + Kariéra

"Naším úkolem je prodej a aranžování květin,
které vás upoutají, zahřejí a udělají dlouho radost."


 

Květinářství Nový Hradec Králové 

nabízí svým zákazníkům floristický a zahradnický sortiment již od roku 2000. Na poskytnutí co nejlepších, profesionálních služeb v oborech aranžování květin, výzdoby interiérů, prodej aranžérských a proutěných výrobků a realizace zahrad, dohlížejí zakladatelé květinářství Kristina a Radim Hlouškovi. Naše Květinářství najdete v Přemyslově ulici na Novém Hradci Králové, kde jsme Vám k dispozici 6 dní v týdnu. Přijďte se k nám podívat, nebo si prohlédněte naši galerii, kde si můžete rovnou vybrat a objednat z našeho pestrého sortimentu.

 

Květinářství Nový Hradec Králové

Prodej řezaných květin

Řezané květiny, květinová výzdoba a aranžování květin jsou naším hlavním oborem. Prodáváme kvalitní a vždy čerstvé květiny. Dohlížíme na jejich prvotřídní  jakost  při nákupu, skladování i při předání zákazníkovi. Každému pak rádi poradíme s následnou údržbou květin, tak aby prospívaly a dlouho vydržely.

 

Floristické potřeby

Kromě řezaných květin, nabízíme i další floristický materiál. V naší nabídce najdete širokou škálu sortimentu, jako sušené a umělé květiny, vázy, keramiku a nádoby z přírodního materiálu, dárkové předměty, proutěné výrobky a aranžérské potřeby pro floristy. Samozřejmostí je bohatý výběr obalového materiálu, pokojových květin a mnoho dalšího... Floristické potřeby a materiály si můžete také objednat v našem e-shop Floristické potřeby NHK.

Naší specializací jsou kěvtinové šperky, požitelné pro různé příležitosti.

 

Sezónní květinová výzdoba

Ucelený floristický sortiment doplňujeme o kompletní sezonní nabídku květinové výzdoby, počínaje novým rokem - svátky, významné dny, svátek sv. Valentýna, přes nabídku  zahradnické sadby, dušičkové, smuteční výzdoby a konče adventní a vánoční výzdobou.

Vycházíme vstříc s výběrem květinové vazby nebo třeba jen obyčejnou radou nastávajícím svatebčanům.

Ke kompletnosti naší nabídky nabízíme květinovou výzdobu interiéru, jak domácího, veřejného i firemního, včetně zakládání a udržby zahrad.

 

Osobní doručování květin

Samostatnou kategorií v poskytování našich květinářských služeb je osobní doručování květin. Ke každému zákazníkovi volíme osobní přístup. Respektujeme názor, představu i vkus zákazníka. Rádi poradíme a navedeme.

více info a podmníky: doručování květin.

 

Floristická dílna

V případě vašeho bližšího zájmu o floristiku se můžete přihlásit do našeho floristického kurzu ve floristické dílně v Hradci Králové, kde se můžete lecčemu přiučit, a pak využít při své tvorbě.

 


Přijmeme brigádnici na dlouhodobou výpomoc v Květinářství Nový Hradec Králové.

Hledáme šikovné a spolehlivé zájemce pro práci ve floristickém oboru. Jedná se o práci v brigádnickém pracovním poměru vhodný pro prodavačky, studenty a důchodkyně. Upřednostníme zájemce ze zahradnického nebo floristického oboru. Šikovné floristy-samouky samozřejmě nediskvalifikujeme. Podmínkou je dovršení 18. let věku.

Pro studenty Střední školy Vizuální tvorby Hradec Králové nabízíme možnost plnění Školní praxe a následnou možnost spolupráce během studijního roku.

Máte-li  zájem o nabízenou spolupráci, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na naší mailovou adresu, nebo přímo volejte na tel. čísla 604 130 959, 736 268 736.


 

 Kristina a Radim Hlouškovi, '
K
větinářství Nový Hradec Králové

 

Květinářství - interiér 1 Květinářství - interiér 3

Květinářství - interiér 2