Header - Květinářství Hradec králové

O květinářství Nový Hradec Králové


"Naším úkolem je prodej a aranžování květin,
které vás upoutají, zahřejí a udělají dlouho radost."


Květinářství NHK

nabízí svým zákazníkům floristický a zahradnický sortiment již od roku 2000. Na poskytnutí co nejlepších, profesionálních služeb v oborech aranžování květin, výzdoby interiérů, prodej aranžérských a proutěných výrobků, dohlížejí zakladatelé květinářství Kristina a Radim Hlouškovi. Naše Květinářství najdete v Přemyslově ulici na Novém Hradci Králové, kde jsme Vám k dispozici 6 dní v týdnu. Přijďte se k nám podívat, nebo si prohlédněte naši galerii, kde si můžete rovnou vybrat a objednat z našeho pestrého sortimentu.


Prodej řezaných květin

Řezané květiny, květinová výzdoba a aranžování květin jsou naší hlavní činností. Prodáváme kvalitní a vždy čerstvé květiny. Dohlížíme na jejich prvotřídní jakost při nákupu, skladování i při předání zákazníkovi. Každému pak rádi poradíme s následnou údržbou květin, tak aby prospívaly a dlouho vydržely.


doručování květin

Speciální kategorií v poskytování našich květinářských služeb je osobní doručování květin. Ke každému zákazníkovi volíme osobní přístup. Respektujeme názor, představu i vkus zákazníka. Rádi Vám poradíme a navedeme k výběru té nejvhodnější dárkové kytice.

Více info a podmníky o doručování květin


Sezónní květinová výzdoba

Floristický sortiment doplňujeme o sezonní nabídku květinové výzdoby, počínaje Novým rokem - svátky, významné dny, svátek sv. Valentýna, přes nabídku zahradnické sadby, dušičkové, smuteční výzdoby a konče adventní a vánoční výzdobou. Vycházíme vstříc s výběrem květinové vazby nebo třeba jen obyčejnou radou nastávajícím svatebčanům. Ke kompletnosti naší nabídky nabízíme květinovou výzdobu interiéru, jak domácího, veřejného i firemního, včetně zakládání a údržby zahrad.


Květinářství - interiér 1 Květinářství - interiér 3


Floristické potřeby

Kromě řezaných květin, nabízíme i další floristický materiál. V naší nabídce najdete širokou škálu sortimentu, jako sušené a umělé květiny, vázy, keramiku a nádoby z přírodního materiálu, dárkové předměty, proutěné výrobky a aranžérské potřeby pro floristy. Samozřejmostí je bohatý výběr obalového materiálu, pokojových květin a mnoho dalšího... Floristické potřeby a materiály si můžete také objednat v našem e-shop Floristické potřeby NHK.

Naší specializací jsou květinové šperky, použitelné pro různé příležitosti.


Floristická dílna

V případě vašeho bližšího zájmu o floristiku se můžete přihlásit do našeho floristického kurzu ve floristické dílně v Hradci Králové, kde se můžete lecčemu přiučit, a pak využít při své tvorbě.

VÍCE INFO O FLORISTICE


Přijmeme brigádnici na dlouhodobou výpomoc

Hledáme šikovné a spolehlivé zájemce pro práci ve floristickém oboru. Jedná se o práci v brigádnickém pracovním poměru vhodný pro prodavačky, studenty a důchodkyně. Upřednostníme zájemce ze zahradnického nebo floristického oboru. Šikovné floristy-samouky samozřejmě nediskvalifikujeme. Podmínkou je dovršení 18. let věku.

Pro studenty Střední školy Vizuální tvorby Hradec Králové nabízíme možnost plnění Školní praxe a následnou možnost spolupráce během studijního roku.

Máte-li zájem o nabízenou spolupráci, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na naší mailovou adresu, nebo přímo volejte na tel. čísla 604 130 959, 736 268 736.


Kristina a Radim Hlouškovi,
Květinářství Nový Hradec Králové


Květinářství - interiér 2