Header - Květinářství Hradec králové

JARO UŽ KLEPE NA DVEŘE

Profesor
Jarní výzdoba

Přestože letos byla zima mírná a krátká, drtivá většina z nás se na první teplé jarní sluníčko určitě těšilo. Že se tak letos stalo o pár dní dříve, určitě nikoho neurazí:-)

 

............

Bez ohledu na možná chladná rána nám už jarní náladu nikdo nezkazí. Zahrady, venkovní posezení, pergoly, parapety, byty a domy můžeme začít zdobit jarními květinami.

Květinářství Nový Hradec Králové je připraveno vyjít vstříc všem, kteří touží po jarních dekoracích, květinách, přízdobách, sadby zeleniny a květin, ošatek, pomlázek a osení. Veškerý malý i velký interier nebo exterier lze ozdobit, postačí i malý detail pro každodenní připomenutí nástupu jara. Malým detailem, lze navodit skvělou náladu a jarní pocit.

Naším sortimentem v květinářství si určitě přijdete na své chutě. Z jarních květin lze vybrat macešky, narcisy, tulipány, hyacinty, krokusy, modřence, irisy, ranunculusy, anemone, a mnoho dalších. 

Pro výzdobu máme bohatý sortiment aranžerského materiálu: peříčka, stuhy, skořápky, vajíčka, kuřátka, jarní zápichy, keramické dekorace, dřevěné kytičky, pedig v různých barvách, organzy, ošatky a výrobky z proutí, nádoby ze dřeva, truhlíky a další materiál.