Header - Květinářství Hradec králové

Doručování a rozvoz květin


Samostatnou kategorií v poskytování našich květinářských služeb je osobní doručování květin. Ke každému zákazníkovi volíme osobní přístup. Respektujem názor, představu i vkus zákazníka. Rádi poradíme a navedeme, aby vaše volba byla ta správná a potěšila adresáta. Doručujeme květiny v oblasti Hradec Králové a Pardubice, ale na přání děláme rozvoz květin i do blízkého okolí...


Doručování květin na telefonu: 736 268 736

Platba na účet: 263328585/0300 (ČSOB)


Ceník doručování květin:


Cena kytice nad 700,- Kč - doručení v Hradci Králové zdarma
Cena dojezdového kilometru /mimo obec Hradec Králové/- 10 Kč/1km.


V naší prodejně běžně nabízíme pestrý výběr květin:

alstromerie, anthurie, cymbidium, dendrobium, amarylis, strelicia, frézie, gerbery, karafiáty, růže, eustomy, lilie, hypericum, leucodendron, chryzantemy, santiny, narcisy, tulipány, nerine, celozie, kaly, protea, eryngium, curcuma, ornitogalum a mnoho dalších druhů.

FOTOGALERIE

Dárková kytice


lze zaplatit I hotově přímo na prodejně.

Na prodejně Květinářství Nový Hradec Králové akceptujeme tyto platební karty.


OBCHODNÍ PODMÍNKY PRO DORUČOVÁNÍ KVĚTIN

1. Květiny doručujeme v městě Hradci Králové a okresu Hradec Králové, nad rámec stanovené vzdálenosti od města-obce Hradec Králové účtujeme dojezdový poplatek (viz. ceník dole), vždy po dohodě se zákazníkem-objednavatelem. Do zahraničí nedoručujeme ani doručování nezprostředkováváme.

2. S ohledem na maximální garanci druhové i barevné kvality a pestrosti květin, doporučujeme provést objednávku v dostatečném předstihu. S ohledem na to, si vyhrazujeme právo nahradit objednané zboží, momentální nabídkou zboží podobného vzhledu, ve všech případech pak ve kvalitě stejné nebo vyšší. (o změně je zákazník obratem informován)

3. Pro kontrolu zákazníka (pokud není provedena osobně objednávajícím), je zboží květiny, popř. dárek před doručením vyfotografováno. Objednávajícímu zasíláme foto přes MMS nebo e-mail adresu.

4. V případě úspěšného i neúspěšného doručení je zákazník obratem informován přes SMS, tel. kontakt nebo mail.

5. Nezodpovídáme za zdržení nebo nedoručení zásilky v případě nedostatků na straně zákazníka (např. špatně zadaný kontakt, neprovedená platba atd.). O takové situaci neprodleně zákazníka informujeme!

6. Pokud se zásilka poprvé nepodaří doručit na zadané adrese-místě, bude objednávající obratem informován. Další náhradní doručení bude provedeno zdarma. V případě, že nebude možné provést druhé doručení, přenecháváme zásilku na náhradním místě, které ve všech ohledech zohlední důležitost a bezpečnost doručení zásilky! (např. podnikové recepce, rodinní příslušníci, spolupracovníci atd.) V takovém případě je neprodleně-okamžitě zákazník informován! Pokud nelze na místě doručení řešit situaci náhradním způsobem a objednavatele nelze kontaktovat, je květina bez náhrady znehodnocena!

7. Obdarovaný potvrdí převzetí květiny-dárku podpisem na výdajovém dokladu (v případě zachování anonymity objednavatele je výdajový doklad opatřen pouze kontakty Květinářství Nový Hradec Králové.)

8. Při objednávání, prosíme, o co nejvíce informací, které usnadní zdárné doručení, např. přesná a aktuální adresa, čas doručení, dosažitelnost obdarovávaného-tel. číslo, e-mail adresa atd., popř. technický popis místa doručení: uzamčený vchod, velký pejsek na zahradě, nutnost vyvolání na recepci atd.

9. Každý zákazník bude s pravidly při objednávání doručení námi seznámen!

10. Doručování květin zajistíme v každý pracovní den-8:00-18:00, sobota 8:00-12:00, mimo tyto termíny a hodiny lze domluvit doručení květin kdykoliv. Je nutné nás informovat předem, rádi vyjdeme vstříc.

11. Netradiční kytice a aranžmá zhotovíme pouze z donesených potravin zákazníkem.